Turnaj ve vybíjené a přehazované

ZŠ Bojkovice se po dvouleté pauze opět ujala organizace okresního kola v těchto na
1. stupni oblíbených hrách.

Do každé soutěže se přihlásilo 7 týmů, které se rozlosovaly do 2 skupin. Naši školu reprezentovali žáci z 5. A. Ve vybíjené neměli kluci potřebné štěstí. Ve skupině porazili ZŠ Nivnici, remizovali se ZŠ Bojkovice a těsně prohráli se ZŠ Pod Vinohrady UB. Horší skóre je bohužel odsunulo jen na boj o 5. příčku, ve kterém kluci výrazně porazili ZŠ Na Výsluní z UB. Vítězem se nečekaně stala ZŠ Záhorovice.
V přehazované musely být součástí 6 členného týmu i 2 dívky, hrálo se na dva vítězné sety. Ve skupině jsme postupně zvítězili nad ZŠ Nivnice, Újezdec a Záhorovice. V semifinále jsme jednoznačně vyhráli nad ZŠ Bojkovice a ve finále nás opět potkala ZŠ Nivnice. Tentokrát byli úspěšnější soupeři, kterým jsme podlehli ve třísetové bitvě. Takže jsme si odvezli pěkné stříbrné medaile.

Školu reprezentovali: M. Obdržálek, L. Železník, M. Mikéska, Š. Uhříček, D. Chovanec, D. Trubačík, J. Švajda, V. Korvas. Š. Elfmark, Č. Sekanina, L. Hruška, L. Mareček. A. Bilíková, M. Kučíková, K. Šobáňová, L. Soviš, D. Zelina, P. Koběrský, V. Malina.

Mgr. Alena Kahánková