Turnaj ve vybíjené a přehazované

Okresní kolo v těchto oblíbených hrách na 1. stupni každoročně organizuje ZŠ Bojkovice.  Naši školu reprezentovali převážně žáci z 5. A. Do vybíjené se přihlásilo 7 týmů, hrálo se ve 2 skupinách. Naši žáci ve své skupině dvě utkání s uherskobrodskými školami vyhráli, se ZŠ Újezdec prohráli, takže hráli s vítězem 2. skupiny ZŠ Bojkovice. V tomto zápase chybělo potřebné štěstí, prohra 7 : 8 je odsunula k boji o 3. příčku. Vítězstvím nad ZŠ Mariánské nám Uh. Brod kluci vybojovali pohár a bronzové medaile.
Nejlepším hráčem týmu byl vyhlášen Matyáš Franta. Turnaj vyhrála ZŠ Újezdec, když ve vyrovnaném boji těsně porazila domácí ZŠ Bojkovice.
V přehazované musely být součástí 6 členného týmu i 2 dívky. Přihlásily se 4 týmy. Naši žáci zvítězili nad ZŠ Pod Vinohrady, v dalších dvou utkáních se hodně snažili, ale soupeři byli nad jejich síly. Takže se umístili taktéž na 3. místě. Vítězství urvala opět ZŠ Újezdec. Nejlepším hráčem utkání byl Tobias Shumulikoski.
Školu reprezentovali: T. Shumulikoski, M. Franta, Š. Franta. J. Vojáček, A. Kunovjánek, E. Tománek, D. Otrusina, A. Bičan, P. Bartošík, J. Janda, S. Zelina, T.  Stejskal, K. Černochová, L. Žišková, P. Mojžíšová. /KAH/