Třída IV. A

Tvorba drahokamů

Ještě střípky ze Sidonie...

Jelikož bývaly kdysi dávno  v Sidonii sklářské hutě, je možné najít na různých místech v lese pozůstatky (odpad) skla. Tyto kousky se krásně lesknou a mají tvary jako drahokamy, tudíž se dětem líbí. Tamější obyvatelé jim říkají "harklózy". Děti si dnes zkusily vymodelovat "fejk" podle originálu:) A prý to nebylo úplně jednoduché. Tak posuďte sami.