Třída II. C

Vánoce ve třídě

Dnes ráno nás čekalo ve třídě překvapení. Ježíšek již přinesl dárečky. Pod stromečkem na každého z nás čekal dáreček a i my jsme si navzájem udělali radost malým dárečkem. Velmi nedočkavě jsme si dárečky obhlíželi a hledali, který z nich je ten náš. Čas jsme si zkrátili čajem a cukrovím, který si děti přinesly a navzájem ochutnávaly. Balíčky od Ježíška jsme si rozbalili nejprve a k našemu překvapení jsme všichni dostali pera, což znamená, že už brzy přejdeme z tužky na pero.

Potom jsme se všichni sešli na chodbě na již tradiční společné koledování žáků prvního stupně. Pan ředitel pozorně naslouchal a bylo vidět, že se mu naše zpívání opravdu líbí. Na závěr nám popřál krásné Vánoce a šťastný vstup do nového roku 2023.

A my se konečně dočkali a mohli si rozbalit naše dárečky. Všem udělaly velikou radost a i já vám ze srdce děkuji.

Za sebe i celou naši třídu 1.C vám všem přeji krásné a klidné svátky vánoční, Ježíšek ať každého potěší a do nového roku 2023 hlavně zdraví, štěstí a pohodu.

Taťána Vráželová