Třída II. A

Vánoční dárečkování

Tak jsme se dočkali!

Hned ráno jsme si ve třídě vytvořili velkou hostinu z dobrůtek, které děti přinesly a pustili se nejen do mlsání, ale také do vyrábění dárečků pro rodiče.

No a potom už konečně předávání těch našich dárečků. Děti z nich měly velkou radost a to nejen z těch vzájemných, ale také z těch "školních" :) Vždyť každá maličkost dokáže potěšit, pokud víme, že ji někdo vybíral právě a jenom pro nás.

V 10 hod. jsme se sešli na chodbě školy a všichni si společně i s ostatními třídami 1. stupně zakoledovali. Na naší škole je to taková hezká každoroční tradice :) Vystoupení bylo hudebně velmi pestré a milé. Všechny třídy si zaslouží pochvalu!

Celý vánoční den jsme ukončili pohádkou, hraním her, kreslením a povídáním. A prý takový den bez učení nebyl vůbec špatný:)

Také já chci všem rodičům poděkovat za milé dárečky a skvělou spolupráci!

Přeji Vám veselé Vánoce plné krásných chvil a do nového roku spoustu zdraví a pohody!

V lednu na viděnou:)

Paní učitelka Šárka Pagáčová