Třída II. B

Vyhlášení sběrové soutěže

I pocta všem sportovcům

Dnes dopoledne jsme se sešli v atriu školy, abychom ocenili úspěchy našich sportovců na republikové úrovni, ale také jsme se těšili na vyhlášení sběrové soutěže. Máme moc šikovné atlety a fotbalisty, kteří se nám pochlubili svými poháry. Jsme na vás pyšní, kamarádi! Třeba budeme jednou stejně šikovní jako vy. Celý program zahájili žáci 8. C svým předtančením.

A teď k soutěži. Už průběžné výsledky ukazovaly, že na předních místech zřejmě nebudeme, ale nakonec všech deset sběračů naší třídy nás dokázalo vytáhnout na pěkné deváté místo. Protože bývá oceněno prvních deset míst, odměnu jsme dostali. Může nás těšit aspoň malá útěcha, že jsme mezi prvními třídami zvítězili. Příští rok se jistě zapojí více dětí a posuneme se v hodnocení výš.

Přírodu musíme chránit a sbírat starý papír není tak složité. Děkuji za pomoc rodičům, prarodičům a dalším rodinným příslušníkům. Bez vás by to nešlo. Za utržené peníze opět nakoupíme další vybavení pro vás, milé děti.