Třída II. A

Vyhlášení sběrové soutěže

V posledním školním týdnu jsme se všichni sešli v atriu školy, abychom ocenili sportovce naší školy za jejich účast a úspěchy při různých soutěžích na republikové úrovni. Gratulujeme!

Celou akci nám zahájili žáci z 8. C, kteří se předvedli se svým krásným tanečním vystoupením.

Nakonec proběhlo vyhlášení sběrové soutěže. Díky čtyřem žákům z naší třídy skončila 1. A na 15. místě. Děkujeme Natálce, Matymu, Andymu a Lukymu a také jejich rodinným příslušníkům. Bez Vás by to nešlo:) Za vytěžené peníze může škola zakoupit různé pomůcky a potřeby pro naše žáky. Věříme, že příští rok se nás zapojí více a třeba se dostaneme do první desítky, která už bývá zaslouženě oceněna.

Z naší třídy patří největší díky Natálce Radové, která se probojovala do první "čtyřicítky" nejlepších sběračů. Za odměnu pojede v září do ZOO Lešné. Gratulujeme!