Třída III. A

Vyhodnocení pololetí

Na konci každého pololetí si vždy hodnotíme půlroční práci a snahu dětí. Ale protože se zúčastnili a snažily všechny děti, každý dostal nějakou sladkou odměnu:) Ale jen někteří mohou zvítězit, ti byli tedy oceněni ještě dalšími drobnostmi.

Jak tedy nakonec dopadlo naše vyhodnocení a komu se v pololetí nejvíce dařilo:

První tři místa v soutěži o pochvaly:

Adrianka Donátková

Verča Vařechová

Valča Vaculíková

Pochvaly třídního učitele za svědomitou práci a žádné zapomenutí:

Honzík Soviš

Jony Obdržálek

Verča Vařechová

První tři místa za soutěže během tohoto pololetí (dvě 1., 2. i 3. místa)

Valča a Verča

Jony a Tobi Vitula

Honzík a Adámek

Žáci oceněni za sportovní reprezentaci školy:

Jony Obdržálek , Sebík Sukup, Valča Vaculíková

První tři místa v plaveckých závodech:

Domča Říha

Adam Franta

Natka Radová

Všem vítězům moc gratulujeme!

Dnes proběhlo v atriu školy také vyhlášení sportovních úspěchů našich žáků během celého školního roku a dále vyhodnocení sběrové soutěže. Sice jsme se neumístili mezi prvními oceněnými jedenácti místy, ale rozhodně jsme se polepšili ve srovnání s první třídou. A to se cení. Celkově jsme byli na 16. místě z 27 tříd naší školy. Do zoologické zahrady pojede naše úspěšná sběračka Natka Radová, která se probojovala mezi první 40cítku nejlepších sběračů, gratulujeme!

Děkujeme všem sběračům - nejen dětem, ale  i rodičům, kteří přiložili ruku a k dílu a přispěli!

Díky!