Výjimečné přijetí u pana starosty města Uherského Hradiště

Dne 10. června proběhlo na radnici v obřadní síni v Uherském Hradišti slavnostní přijetí žáků ZŠ Sportovní starostou města Uherské Hradiště panem Stanislavem Blahou.

Důvodem tohoto zcela výjimečného přijetí jsou dva mimořádné úspěchy žáků ZŠ Sportovní ve fotbale základních škol v tomto školním roce.

Jednalo se o 2 skupiny mladých fotbalistů:

1/ 1. místo v ČR ve fotbalovém turnaji pro žáky 1. stupně ZŠ - McDonalds cup … viz článek na webu školy ze dne 6. 6. 2024.

2/ 1. místo v ČR ve fotbalovém turnaji pro žáky 2. stupně ZŠ - Pohár FAČR … viz článek na webu školy ze dne 30. 4. 2024.

Tohoto „přijetí“ se ještě zúčastnili ředitel školy Milan Melichárek, zástupce ředitele Petr Chvojka, vedoucí úspěšných družstev pan učitel Jiří Kodrla a pan učitel Adam Chromý.

Našim úspěšným reprezentantům školy patří velká gratulace a poděkování, stejně jako jejich vedoucím a trenérům.