Třída III. A

Výlet do Kroměříže

Letos směřoval náš školní výlet do Kroměříže do dětského centra a podzámecké zahrady. Děti uvítaly autobus s velkým jásotem a mohly jsme vyrazit. V dětském světě se děti vyřádily jak na vnitřních, tak na venkovních atrakcích, některým však stačilo hřiště a míč, protože fotbal je prostě nej:) Za úspěšného chytače plyšáků z automatu prohlašujeme Adámka Frantu, který vylovil plyšáka nejen sobě, ale i kamarádovi Honzovi. Adámek je také výborný fotograf, přikládám jednu jeho podařenou fotografii páva, který se promenádoval v bufetě podzámecké zahrady. Tam jsme se vydali hned po výborném obědě v dětském centru. Kromě krásných a ječících  pávů jsme tam mohli spatřit paviány, makaky, kačeny, králíky, korely, andulky, výry, sokola, kozy...No prostě takovou malou ZOO. Sladkou tečkou pro nás byla zmrzlina nebo nanuk a potom už hurá zpět k autobusu.

Počasí nám přálo, ani zima , ani horko:) Myslím si, že na tento výlet budou děti vzpomínat v dobrém a věřím, že si ho skvěle užily! My s paní učitelkami ano ano ano:)!