Třída II. A

Výlet do ZOO HODONÍN

Ke konci školního roku patří také školní výlet. Vyrazili jsme do ZOO v Hodoníně. V malé ale obsáhlé zoologické zahradě jsme viděli spoustu zvířátek, nejvíce se nám však líbily opice, které se před námi ve svých výbězích velice předváděly:) No a potom také krmení koziček a oveček:) Dále jsme viděli tygra, lvy, plameňáky, tukany, zebry, surikaty, psa hřivnatého, leguána, šimpanze, a také třeba lamy a velbloudy. Právě dne 22. 6. byl den velbloudů a některé děti si vyzkoušely vyplnit kvíz, který byl přichystán na stezce po ZOO. Tak uvidíme, možná bude mít někdo štěstí a vyhraje volné vstupenky :)

Absolvovali jsme také zajímavý výukový program o zvířátkách z Afriky a dozvěděli jsme se, že mohou žít bud v poušti, savaně nebo džungli. Stihli jsme toho hodně, ale nejvíce jsme se těšili do stánku se suvenýry. Někdo udělal radost sobě, jiný zase rodinným příslušníkům.

Důležité je, že jsme byli všichni spokojeni a ve zdraví jsme za bujarého zpěvu v autobuse dorazili šťastně domů! Tak zase za rok na výletě:)